DEN

Znalezione obrazy dla zapytania dzień nauczyciela

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy wszystkim pedagogom i pracownikom oświaty radości z pracy – docenienia przez uczniów, rodziców, współpracowników, a także przełożonych. Niech codzienne obowiązki dają wiele satysfakcji z wykonywania tak niezwykle ważnego społecznie zawodu, aby każdy dzień pracy z uczniem był nieustannym źródłem satysfakcji i zadowolenia. Niech osiągnięcia edukacyjne i postawy  uczniów będą najwspanialszą nagrodą i zachętą do dalszej pracy.

Niech Wam nie zbraknie nigdy zdrowia, niech szkoła w dom się wspólny zmienia! Praca wychowawcy to praca niełatwa, bo często leniwa i krnąbrna jest dziatwa. Kocha ona figle i chętnie się czubi, lecz stroni od książki, uczyć się nie lubi. Trzeba dużo zdrowia, dużo czasu stracić, aby umysł ucznia rozwinąć, wzbogacić, który gdy dorośnie, dopiero zrozumie jak jest w życiu ciężko, gdy się mało umie…

Zarząd Oddziału ZNP w Choszcznie